Conexpo نمایشگاهی از ابزار ساخت و ساز

Conexpo نمایشگاهی از ابزار ساخت و ساز


اگر با AEC سروکار دارید به عنوان نقشه بردار ، متخصص ساخت و ساز ، شخص حرفه ای در زمینه طراحی عمران یا هر کسی که در موج جدید دیجیتالی شدن AEC قرار دارد، حداقل باید در یک (یا بیشتر) رویداد Conexpo شرکت کنید. این یکی از بزرگترین نمایشگاههای تجاری مرتبط با جغرافیایی و AEC در ایالات متحده و در سطح جهان است. این رویداد تقریباً ده برابر بزرگتر از بسیاری از نمایشگاههای تجارت جغرافیایی که ممکن است در آن شرکت کرده باشید ، است.

Conexpo نمایشگاهی از ابزار ساخت و ساز و … است که هر سه سال یکبار در وگاس برگزار می شود. می توانید همه تجهیزات سنگین ، مواد ، نرم افزار و نوآوری در فن آوری های ساختمانی را در آنجا مشاهده کنید. ساخت 4D ، رباتیک ، دوقلوهای دیجیتال ، BIM و غیره … همه این موارد را به خوبی پوشش میدهد، با این حال در Conexpo می توانید با افرادی صحبت کنید که این موارد را در برنامه های دنیای واقعی به کار می برند.

Conexpo نمایشگاهی از ابزار ساخت و ساز

Conexpo نمایشگاهی از ابزار ساخت و ساز

این که آیا شما علاقه مند به دیدن وضعیت فعلی صنعت هستید یا نگاهی گذرا به آینده آن دارید یا از دیدن نزدیک و راحت تجهیزات بزرگ صنعتی لذت می برید ، به هر حال نمی توانید بازدید از همه چیزها را تمام کنید و با همه افرادی که خوشحال به پاسخگویی به سوالات شما هستند ،صحبت کنید. افرادی که به درستی از وسایل و راه حلهای خود احساس غرور و افتخار می کنند و می توانند توضیح دهند که چگونه همه اینها در رونق جهانی فعلی در توسعه زیرساختها نقش بازی می کنند.

من در چندین مورد از این رویدادها شرکت کرده ام ، مقیاس آن چنان گسترده است که دیدن 2-3 روز همه چیز دشوار بود. پیش بینی می شود این رویداد امسال با حضور 128K برتر برگزار شود و 2،800 غرفه دار برای سال 2020 ثبت نام کرده اند.

علاوه بر این ، استقبال از افزایش جلسات آموزش بسیار بالاست – این امر حتی بیش از نمایشگاه تجهیزات در حال تحول است. امسال باید بیش از 150 جلسه آموزشی برگزار شود.

Conexpo نمایشگاهی از ابزار ساخت و ساز

Conexpo نمایشگاهی از ابزار ساخت و ساز

این مرکز در مرکز همایش های لاس وگاس واقع در بلوک شرقی Strip واقع شده است و شامل چندین سالن بزرگ و مناطق نمایش در فضای باز است. شما نمی توانید آن را فراموش کنید و یا ازدحام و شرکت کننده هایی که وگاس را برای چند روز به دست می گیرند. فرصت های شبکه ای به تنهایی ارزش آن را دارند. وقتی افراد می پرسند که در نهایت باید چه کنفرانس هایی در لیست انجام شود (برای AEC) همیشه حداقل یک Conexpo را توصیه می کنم. مهم نیست که در کدام حرفه یا تجارت AEC قرار داریم ، کار ما به طریقی توسط صنعت ساخت و ساز لمس می شود. این یک روش عالی برای دیده شدن جایگاه شما ، یافتن ابزارها و راه حل های جدید ، برنامه نویسی ، مهمانی و شبکه است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.